User Panel - en to fa_IR translation catalogue (710 entries)

en:  is required
fa_IR:  ضروری می باشد

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
fa_IR[0]: %1$s برای %2$s آیتم
fa_IR[1]: %s برای %s محصول

en: (support ShortCode)
fa_IR: (با پشتیبانی از کد کوتاه)

en: (variable for Diplay Name : {display_name})
fa_IR: (برای نام نمایشی از  {display_name}  استفاده نمایید)

en: 4 boxes
fa_IR: چهار باکس

en: Account
fa_IR: حساب کاربری

en: Account details
fa_IR: اطلاعات حساب کاربری

en: Account editing was successful
fa_IR: ویرایش حساب موفقیت امیز بود

en: Action
fa_IR: عملیات

en: Activate After Section Admin Message And Ticket
fa_IR: فعال سازی بخش بعد از پیام مدیر و تیکت ها

en: Activate After Section Extra Box
fa_IR: فعال سازی بخش بعد از باکس اضافی

en: Activate After Section Last Post
fa_IR: فعال سازی بخش بعد از نوشته ها

en: Activate After Section Last Product
fa_IR: فعال سازی بخش بعد از محصولات

en: Activate Gmail Login
fa_IR: فعال سازی ورود با جیمیل

en: Activate Lock Checkout
fa_IR: فعال سازی قفل پرداخت

en: Activate Redirect Mode
fa_IR: حالت تغییر مسیر را فعال کنید

en: Activate Section After Slider
fa_IR: فعال سازی بخش بعد از اسلایدر

en: Activate Strong Password
fa_IR: فعال سازی رمز عبور قوی

en: Activate changing the avatar by the user
fa_IR: فعال سازی تغییر آواتار توسط کاربر

en: Activate dark theme
fa_IR: فعال سازی حالت دارک

en: Activate extra fields page
fa_IR: فعال کردن صفحه فیلدهای اضافی

en: Activate pop-up authentication
fa_IR: فعال سازی احراز هویت به صورت پاپ آپ

en: Activate recaptcha
fa_IR: فعال سازی ری کپچا

en: Activate switch theme
fa_IR: فعال سازی دکمه تغییر حالت دارک و روشن

en: Activate the Email
fa_IR: فعال سازی فیلد ایمیل

en: Activate the default avatar
fa_IR: فعال سازی آواتار پیش فرض

en: Activate the display name field
fa_IR: فعال سازی فیلد نام نمایشی

en: Activate the last name field
fa_IR: فعال سازی فیلد نام خانوادگی

en: Activate the name field
fa_IR: فعال سازی فیلد نام

en: Activate the phone
fa_IR: فعال سازی فیلد شماره همراه

en: Activate the section After Four Boxes
fa_IR: فعال سازی بخش بعد از چهار باکس

en: Activation of registration with mobile number
fa_IR: فعال سازی ثبت نام با شماره همراه

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add Category Private Message
fa_IR: افزودن دسته بندی پیام شخصی

en: Add items
fa_IR: افزودن آیتم

en: Add referral code to signup
fa_IR: کد ارجاع را برای ثبت نام اضافه کنید

en: Addresses
fa_IR: آدرس ها

en: Admin
fa_IR: مدیر

en: Admin Message
fa_IR: پیام مدیر

en: Admin Messeage Box Image
fa_IR: تصویر برای باکس متن مدیر وب سایت

en: Admin Name
fa_IR: نام مدیر

en: Admin message
fa_IR: پیام مدیریت

en: Advertising banner
fa_IR: بنر تبلیغاتی

en: Alert
fa_IR: پیام هشدار

en: All
fa_IR: همه

en: All private messages
fa_IR: همۀ پیام های شخصی

en: Amount
fa_IR: مقدار

en: An error occurred while sending the request. Please try again
fa_IR: در هنگام ارسال درخواست خطایی رخ داده است لطفا مجدد تلاش بفرمایید

en: Are you sure you want to reset the settings?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید تنظیمات را به حالت پیشفرض بازگردانید؟

en: Ask me anything ...
fa_IR: هر چیزی از من بپرسید، پاسخگو هستم ...

en: Atert
fa_IR: هشدار

en: Aterts
fa_IR: هشدار ها

en: Authentication
fa_IR: احراز هویت

en: Authentication Layout Page
fa_IR: احراز هویت پنل کاربری نیر وب

en: Authentication Nirweb
fa_IR: احراز هویت پنل کاربری نیر وب

en: Authentication page
fa_IR: برگه احراز هویت

en: Authentication page created.
fa_IR: برگه احزار هویت ساخته شد.

en: Authentication page is already set.
fa_IR: برگه احزار هویت از قبل تنظیم شده است.

en: Auto play
fa_IR: پخش خودکار

en: Back To Site
fa_IR: بازگشت به سایت

en: Billing address
fa_IR: آدرس پستی

en: Blue
fa_IR: آبی

en: Box 1
fa_IR: باکس اول

en: Box 2
fa_IR: باکس دوم

en: Box 3
fa_IR: باکس سوم

en: Box 4
fa_IR: باکس چهارم

en: Browse products
fa_IR: مرور محصولات

en: Button text created by shortcode after user login
fa_IR: متن دکمه کد کوتاه بعد از ورود کاربر

en: Button text created by shortcodes before user login
fa_IR: متن دکمه کد کوتاه قبل از ورود کاربر

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cancel and return
fa_IR: انصراف و بازگشت

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Change Email
fa_IR: تغییر ایمیل

en: Change Image
fa_IR: تغییر تصویر پروفایل

en: Change Password
fa_IR: تغییر  رمز عبور

en: Change password
fa_IR: تغییر رمز عبور

en: Chat GPT
fa_IR: هوش مصنوعی Chat GPT

en: ChatGPT
fa_IR: هوش مصنوعی

en: Check Code
fa_IR: بررسی کد

en: Check Now
fa_IR: اکنون چک کنید

en: Check for updates
fa_IR: جستجو برای آپدیت

en: Checking code
fa_IR: درحال بررسی کد

en: Checking user...
fa_IR: درحال بررسی کاربر...

en: Choose a color theme
fa_IR: یک تم رنگی انتخاب کنید

en: Choose an option
fa_IR: یک گزینه را انتخاب کنید

en: Choose registration method description.
fa_IR: خب! به مرحله نهایی رسیدیم. در این مرحله شما باید انتخاب کنید که ثبت نام و ورود شما پیامکی و یا ایمیلی باشد. توجه داشته باشید که هرکدام یک از مورارد زیر را انتخاب کنید باید تنظیمات آن را کامل انجام دهید تا افزونه به درستی عمل کند.

en: Code
fa_IR: کد ارسالی

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Color Box 1
fa_IR: رنگ باکس اول

en: Color Box 21
fa_IR: رنگ باکس دوم

en: Color Box 3
fa_IR: رنگ باکس سوم

en: Color Box 4
fa_IR: رنگ باکس چهارم

en: Color theme
fa_IR: رنگ تم

en: Compatibility with Digits plugin
fa_IR: هماهنگی با افزونه دیجیتس

en: Complete Purchase
fa_IR: تکمیل فرآیند خرید

en: Complete the account information
fa_IR: اطلاعات حساب را تکمیل کنید

en: Complete the profile
fa_IR: تکمیل پروفایل

en: Completed
fa_IR: تکمیل شده

en: Completed Orders
fa_IR: سفارشات تکمیل شده

en: Completed profile
fa_IR: نمایه تکمیل شده

en: Condition:
fa_IR: وضعیت:

en: Confirm Password
fa_IR: تائید رمز عبور

en: Confirmation code
fa_IR: کد تایید

en: Confirmation code cannot be empty
fa_IR: کد تأیید نمی تواند خالی باشد

en: Content
fa_IR: محتوا برگه

en: Content Message
fa_IR: محتوای پیام

en: Content Resteriction
fa_IR: محتوای پیام

en: Content page
fa_IR: محتوای برگه

en: Copied
fa_IR: کپی شد

en: Copy the code
fa_IR: کپی کد

en: Course
fa_IR: دوره

en: Create a new ticket
fa_IR: ایجاد تیکت جدید

en: Create and select a page with the "Authentication" template
fa_IR: برگه ای با قالب " احراز هویت " ایجاد و انتخاب کنید.

en: Create and select a page with the "User Panel" template
fa_IR: برگه ای با قالب " پنل کاربری " ایجاد و انتخاب کنید.

en: Current Password
fa_IR: رمز عبور فعلی

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom Menu
fa_IR: منوی سفارشی

en: Custom Menus
fa_IR: منوی دلخواه

en: Custom Repeated Menus
fa_IR: منوهای تکرارشونده سفارشی

en: Custom fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Dark mode color theme
fa_IR: تم رنگ حالت تیره

en: Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date:
fa_IR: تاریخ:

en: Day
fa_IR: روز

en: Default menus
fa_IR: منوهای پیشفرض

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Deleting...
fa_IR: در حال حذف...

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Disable Notification
fa_IR: غیر فعال سازی اعلانات

en: Disable edit account
fa_IR: غیر فعال سازی  حساب کاربری

en: Disable gift code
fa_IR: غیر فعال سازی کد هدیه

en: Disable membership on the site
fa_IR: غیرفعال کردن عضویت در سایت

en: Disable menu
fa_IR: غیرفعال کردن منو

en: Disable private message
fa_IR: غیر فعال سازی  پیام شخصی

en: Disable the user icon section
fa_IR: غیر فعال سازی کل بخش

en: Disabling the size and file type column in downloads
fa_IR: غیرفعال کردن ستون اندازه و نوع فایل در دانلودها

en: Discount code
fa_IR: کد تخفیف

en: Discount code for copy
fa_IR: کد تخفیف برای کپی

en: Display Name
fa_IR: نام نمایشی

en: Display admin message
fa_IR: نمایش پیام مدیر

en: Display form for login and show menu after login user
fa_IR: نمایش فرم ورود و منو بعد از ورود کاربر

en: Display name is not valid
fa_IR: نام نمایشی معتبر نیست

en: Display name is required
fa_IR: نام نمایشی ضروری می باشد

en: Display the last ticket
fa_IR: نمایش آخرین تیکت ها

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download and install the plugin
fa_IR: دانلود و نصب افزونه نیروالت

en: Downloads
fa_IR: دانلود ها

en: Downloads remaining
fa_IR: دانلود باقی مانده

en: Duration of membership
fa_IR: مدت زمان عضویت

en: Edit
fa_IR: تغییر

en: Edit user account
fa_IR: ویرایش حساب کاربری

en: Email
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email Content
fa_IR: محتوا ایمیل

en: Email Content Change Email
fa_IR: محتوا ایمیل تغییر ایمیل

en: Email Content Password Reset
fa_IR: محتوای ایمیل بازنشانی رمز عبور

en: Email Content verification
fa_IR: محتوا ایمیل تاییدیه

en: Email OR Username
fa_IR: آدرس ایمیل یا نام کاربری

en: Email Send Failed
fa_IR: پست الکترونیکی ارسال نشد

en: Email Subject
fa_IR: موضوع ایمیل

en: Email Subject Change Email
fa_IR: موضوع ایمیل تغییر ایمیل

en: Email Subject Password Reset
fa_IR: موضوع ایمیل بازنشانی رمز عبور

en: Email Subject verification
fa_IR: موضوع تایید ایمیل

en: Email already exists
fa_IR: ایمیل وجود دارد

en: Email authentication
fa_IR: ثبت نام ایمیلی

en: Email changed successfully
fa_IR: ایمیل با موفقیت تغییر یافت

en: Email is required
fa_IR:  ایمیل ضروری می باشد

en: Empty chat table
fa_IR: جدول گپ خالی شود

en: Enable
fa_IR: فعال کردن

en: Enable OTP
fa_IR: فعال سازی ورود و ثبت نام با کد یک بار مصرف

en: Enable close alert
fa_IR: فعال سازی بستن هشدار

en: Enable email verification
fa_IR: فعال سازی تائید ایمیل

en: Enable footer in authentication
fa_IR: فعال سازی فوتر  در احراز هویت

en: Enable header in authentication
fa_IR: فعال سازی هدر در احراز هویت

en: Enter %s for the return address
fa_IR: برای آدرس بازگشت %s وارد نمایید

en: Enter Email
fa_IR: ایمیل را وارد کنید

en: Enter Email Or Phone
fa_IR: ایمیل یا شماره تلفن را وارد کنید

en: Enter Phone
fa_IR: تلفن را وارد کنید

en: Enter Username
fa_IR: نام کاربری را وارد کنید

en: Enter Verify Code please
fa_IR: کد تائید را وارد نمایید

en: Enter a different amount
fa_IR:  روی شارژ کن کلیک کنید یا مقدار دیگری را وارد کنید

en: Enter a valid username or email.
fa_IR: یک نام کاربری یا ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Enter amount
fa_IR: مقدار را وارد کنید

en: Enter confirm Password
fa_IR: تأیید رمز عبور را وارد کنید

en: Enter the desired value ...
fa_IR: مبلغ مورد نظرا را وارد نمایید...

en: Enter the settings
fa_IR: تنظیمات را وارد کنید

en: Enter verify code
fa_IR: کد تایید را وارد کنید

en: Enter your Email confirmation code
fa_IR: کد تأیید ایمیل خود را وارد کنید

en: Enter your Password
fa_IR: پسورد خود را وارد کنید

en: Enter your SMS confirmation code
fa_IR: کد تایید پیامکی را وارد کنید

en: Enter {user} instead of user display name variable and {title} instead of title variable
fa_IR: به جای متغیر نام نمایشی کاربر {user} و به جای متغیر عنوان {title} را وارد کنید

en: Error
fa_IR: خطا

en: Expires
fa_IR: منقضی می شود

en: Extra Box
fa_IR: باکس اضافه

en: Extra Field
fa_IR: فیلدهای  اضافی

en: Fav Icon
fa_IR: فایو آیکون

en: Feild Type
fa_IR: نوع فیلد

en: Fifth custom menu
fa_IR: منوی سفارشی پنجم

en: File
fa_IR: فایل

en: First Name
fa_IR: نام

en: First column
fa_IR: ستون اول

en: First enter the current password
fa_IR: ابتدا رمز عبور فعلی را وارد کنید

en: First extra box
fa_IR: اولین جعبه اضافی

en: First name is required
fa_IR: نام ضروری می باشد

en: First or last name is not valid
fa_IR: نام و نام خانوادگی معتبر نیست

en: First, enter the new password and confirm the password
fa_IR: ابتدا رمز عبور جدید را وارد کرده و رمز عبور را تایید کنید

en: For the initial setup of the plugin or updating the new version, watch the tutorial video of the plugin
fa_IR: برای راه اندازی اولیه افزونه یا بروز رسانی نسخه جدید، فیلم آموزشی افزونه را تماشا کنید

en: Force Login
fa_IR: اجباری کردن ورود به سایت

en: Forgot your password?
fa_IR: رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

en: Form Image
fa_IR: تصویر

en: Fourth custom menu
fa_IR: منوی سفارشی چهارم

en: Full user panel lock
fa_IR: قفل کامل پنل کاربری

en: Game over!
fa_IR: باختید!

en: Games
fa_IR: بازی و سرگرمی

en: General
fa_IR: همگانی

en: General Setting
fa_IR: تنظیمات همگانی

en: General Typography
fa_IR: فن چاپ کلی

en: Get User ...
fa_IR: درحال دریافت کاربر ...

en: Gift Coupon
fa_IR: کد هدیه

en: Gift Coupon not found
fa_IR: کارت هدیه یافت نشد

en: Gift Coupon not found in trash
fa_IR: موردی در سطل زباله یافت نشد

en: Go To Plugin
fa_IR: رفتن به پلاگین

en: Go To Shop
fa_IR: برو به فروشگاه

en: Go to profile
fa_IR: رفتن به پروفایل

en: Green
fa_IR: سبز

en: Help
fa_IR: راهنما

en: Help to create email text
fa_IR: راهنما جهت ساخت متن ایمیل

en: Hi
fa_IR: سلام

en: Hide functional icons next to avatar
fa_IR: آیکون های کاربردی که در کنار آواتار است پنهان میشود

en: High
fa_IR: زیاد

en: ID
fa_IR: شماره

en: Iamge
fa_IR: تصویر

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: Icon Box 1
fa_IR: آیکون باکس اول

en: Icon Box 2
fa_IR: آیکون باکس دوم

en: Icon Box 3
fa_IR: جعبه آیکون 3

en: Icon Box 4
fa_IR: جعبه آیکون 4

en: Id
fa_IR: شناسه

en: If you enable, old users who are registered with Digits can log in
fa_IR: اگر فعال کنید، کاربران قدیمی که با Digits ثبت نام کرده اند می توانند با این افزونه وارد شوند

en: If you select the drop-down box, set its options here
fa_IR: اگر کادر کشویی را انتخاب کردید، گزینه های آن را در اینجا تنظیم کنید

en: If you use the (NirSMS) SMS system, the plugin's SMS settings will be done for you for free.
fa_IR: در صورت استفاده از سامانه پیامکی "نیر اس ام اس"، تنظیمات پیامکی افزونه برای شما به صورت رایگان انجام میشود.

en: If you want to filter the menu, select the roles you want
fa_IR: در صورت تمایل به فیلتر شدن منو نقش های مورد نظر خود را انتخاب نمایید

en: If you want to filter the menu, select the roles you want. Note that only the selected roles have the ability to access the menu.
fa_IR: در صورت تمایل به فیلتر شدن منو نقش های مورد نظر خود را انتخاب نمایید توجه داشته باشید فقط نقش های انتخاب شده توانایی دسترسی به منو را دارند.

en: If you're adding a new menu or installing a sync plugin, refresh the page first, then move the menu from inactive to active.
fa_IR: اگر منوی جدیدی اضافه می کنید یا افزونه همگام سازی نصب می کنید، ابتدا صفحه را بازخوانی کنید، سپس منو را از غیرفعال به فعال منتقل کنید.

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image URL
fa_IR: آدرس تصویر

en: In progress
fa_IR: در حال پردازش

en: In the free version, it only displays the first 1 menus
fa_IR: در نسخه رایگان، فقط 1 منوی اول را نمایش می دهد

en: In the free version, it only displays the first 2 menus
fa_IR: در نسخه رایگان، فقط 2 منوی اول را نمایش می دهد

en: In this method, login and registration are accompanied by setting a password.
fa_IR: در این روش ورود و ثبت نام با تنظیم رمز عبور همراه است.

en: Increase credit
fa_IR: افزایش موجودی

en: Infinity Menus
fa_IR: منوهای بینهایت

en: Invoice email
fa_IR: ایمیل فاکتور

en: Items
fa_IR: آیتم ها

en: Join the numbers and get to the 2048 tile!
fa_IR: اعداد را به هم وصل کنید و به عدد 2048 برسید

en: Keep going
fa_IR: ادامه دادن

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last Name is required
fa_IR: نام خانوادگی ضروری می باشد

en: Last posts
fa_IR: آخرین مقالات

en: Last products
fa_IR: آخرین محصولات

en: Last purchased products
fa_IR: اخرین محصولات خریداری شده

en: Last tickets
fa_IR: اخرین تیکت ها

en: Latest articles
fa_IR: آخرین مقالات

en: Latest orders
fa_IR: آخرین سفارش ها

en: Latest products
fa_IR: آخرین محصولات

en: Licence
fa_IR: کدمجوز

en: License registration
fa_IR: ثبت لایسنس

en: Link
fa_IR: لینک

en: List menus
fa_IR: لیست منو ها

en: Lock Checkout
fa_IR: قفل پرداخت

en: Lock Website
fa_IR: قفل سایت

en: Lock the user panel
fa_IR: قفل کردن پنل کاربری

en: Lock user
fa_IR: قفل کاربر

en: Lock website
fa_IR: قفل سایت

en: Log out
fa_IR: خروج

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login / Register
fa_IR: ورود / عضویت

en: Login With Gmail
fa_IR: ورود با جیمیل

en: Login nirweb Panel
fa_IR: ورود پنل کاربری نیروب

en: Login with email
fa_IR: ورود با ایمیل

en: Login with mobile
fa_IR: ورود با موبایل

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Logo width in forms
fa_IR: عرض لوگو در فرم ها

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Low
fa_IR: کم

en: Manage menus
fa_IR: مدیریت منو ها

en: Manager's message
fa_IR: پیام مدیر

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Membership on the site is disabled
fa_IR: عضویت در سایت غیرفعال است

en: Membership time
fa_IR: زمان عضویت

en: Menu for after login user
fa_IR: منو بعد از ورود کاربر

en: Menus
fa_IR: منوها

en: Message
fa_IR: پیام

en: Message sent successfully
fa_IR: ارسال با موفقیت انجام شد

en: Mobile OR Email
fa_IR: شماره همراه یا ایمیل

en: Mobile changed successfully
fa_IR: شماره همراه با موفقیت تغییر یافت

en: Mobile number is incorrect
fa_IR: شماره همراه صحیح نمی باشد

en: Mobile number key Panel is "wpyarud_phone"
fa_IR: کلید شماره همراه پنل کاربری "wpyarud_phone" می باشد

en: Mobile number key for login with one-time password
fa_IR: کلید شماره همراه برای ورود با رمز یکبار مصرف

en: More information about %s
fa_IR: اطلاعات بیشتر درباره %s

en: Name
fa_IR: نام

en: New
fa_IR: جدید

en: New Game
fa_IR: بازی جدید

en: New Password
fa_IR: رمز عبور جدید

en: New purchase
fa_IR: خرید جدید

en: New tracking
fa_IR: رهگیری جدید

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next and prev button
fa_IR: دکمه های قبلی و بعدی

en: Next step
fa_IR: مرحله بعد

en: NirWallet
fa_IR: کیف پول

en: NirWeb Panel
fa_IR: پنل نیر وب

en: Nirweb
fa_IR: نیر وب

en: Nirweb Panel : SourceGuardian loader is not installed on this server. Please contact your hosting provider.
fa_IR: پنل کاربری نیر وب : لودر SourceGuardian بر روی این سرور نصب نشده است. لطفا با ارائه دهنده هاست خود تماس بگیرید.

en: Nirweb panel
fa_IR: پنل نیر وب

en: No courses!
fa_IR: بدون دوره!

en: No downloads available yet.
fa_IR: دانلودی وجود ندارد.

en: No order found with this ID
fa_IR: هیچ سفارشی با این شناسه یافت نشد

en: No order found with this number.
fa_IR: هیچ سفارشی با این شماره یافت نشد.

en: No order has been made yet.
fa_IR: هیچ سفارشی هنوز ثبت نشده است.

en: No such user found
fa_IR: هیچ کاربری یافت نشد.

en: No transactions found
fa_IR: هیچ تراکنشی یافت نشد

en: Nothing found
fa_IR: مرودی یافت نشد

en: Notice
fa_IR: اطلاع

en: Notifications
fa_IR: اعلانات

en: Number of characters sent in the verification code
fa_IR: تعداد کاراکترهای پسورد ارسالی

en: OK
fa_IR: تائید

en: Old Password
fa_IR: گذرواژه قبلی

en: Once every 1 minutes
fa_IR: هر 1 دقیقه یک بار

en: Once every 5 minutes
fa_IR: هر 5 دقیقه یک بار

en: Ongoing request
fa_IR: درحال انجام درخواست

en: Open Tickets
fa_IR: تیکت های باز

en: Open in New Tab
fa_IR: باز شدن در پنجره جدید

en: Operation done successfully.
fa_IR: عملیات با موفقیت انجام شد.

en: Order #%s was registered on %s and is currently in <span>%s</span> status.
fa_IR: سفارش #%s در %s ثبت شده و در حال حاضر در <span>%s</span> وضعیت است.

en: Order ID
fa_IR: شماره سفارش

en: Order details
fa_IR: جزئیات سفارش

en: Order items
fa_IR: آیتم های سفارش

en: Order number:
fa_IR: شماره سفارش:

en: Order tracking
fa_IR: پیگیری سفارش

en: Orders
fa_IR: سفارشات

en: Orders and Downloads
fa_IR: سفارشات و دانلودها

en: Our social media
fa_IR: شبکه اجتماعی ما

en: Page layout
fa_IR: طرح صفحه

en: Page setup
fa_IR: راه اندازی برگه ها

en: Panel Page
fa_IR: پنل کاربری نیر وب

en: Panel page created.
fa_IR: برگه حساب کاربری ساخته شد.

en: Panel page is already set.
fa_IR: برگه حساب کاربری از قبل تنظیم شده است.

en: Passing Grade
fa_IR: نمره قبولی

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Password cannot be empty
fa_IR: رمز عبور نمیتواند خالی باشد

en: Password changed successfully
fa_IR: ایمیل با موفقیت تغییر یافت

en: Password confirmation is wrong
fa_IR: تایید رمز عبور اشتباه است

en: Passwords do not Match
fa_IR: رمز عبور باید حاوی موارد زیر باشد:

en: Passwords do not match
fa_IR: رمز عبور و تکرار آن یکسان نیست.

en: Pending
fa_IR: درانتظار بررسی

en: Pending ...
fa_IR: در حال بررسی...

en: Pending Orders
fa_IR: سفارشات درحال انتظار

en: Pending...
fa_IR: در انتظار...

en: Personal message
fa_IR: پیام شخصی

en: Personal messages
fa_IR: پیام شخصی

en: Personalization
fa_IR: شخصی سازی

en: Phone Number
fa_IR: شماره تلفن

en: Phone Panel (Nirweb)
fa_IR: شماره همراه پنل کاربری

en: Phone is required
fa_IR: تلفن لازم است

en: Phone number key
fa_IR: کلید شماره همراه

en: Please Select
fa_IR: انتخاب  کنید

en: Please check and enter the verification code again.
fa_IR: لطفا کد تایید را دوباره بررسی و وارد کنید.

en: Please complete all starred sections
fa_IR: لطفا تمام بخش های ستاره دار را تکمیل نمایید

en: Please enter a valid Display name
fa_IR: لطفا یک نام نمایشی معتبر وارد کنید

en: Please enter a valid first or last name
fa_IR: لطفا یک نام یا نام خانوادگی معتبر وارد کنید

en: Please enter the national code of the owner of the mobile number.
fa_IR: لطفا کد ملی صاحب شماره موبایل را وارد کنید.

en: Please enter the new password and confirm it correctly.
fa_IR: لطفا رمز عبور جدید را وارد کرده و آن را به درستی تأیید کنید.

en: Please enter the password field
fa_IR: لطفا فیلد رمز عبور را وارد نمایید

en: Please enter the verification code
fa_IR: لطفا کد تایید را وارد نمایید

en: Please enter your current password correctly
fa_IR: لطفا رمز عبور فعلی خود را به درستی وارد کنید

en: Please insert your license code
fa_IR: لطفا کد لایسنس خود را وارد نمایید

en: Please select the authentication tab correctly in the user panel plugin settings
fa_IR: لطفا برگه احراز هویت را به درستی در تنظیمات افزونه پنل کاربری انتخاب کنید

en: Please wait...
fa_IR: لطفا صبر کنید...

en: Plugin panel
fa_IR: پنل کاربری افزونه

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Previous step
fa_IR: مرحله قبل

en: Previously submitted code is valid
fa_IR: کد ارسالی قبلی معتبر می باشد

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: Private Message
fa_IR: پیام شخصی

en: Private Message Categories
fa_IR: دسته بندی پیام شخصی

en: Processed Orders
fa_IR: سفارشات درحال پردازش

en: Profile & Notices
fa_IR: مشخصات و اطلاعیه ها

en: Profile completion status
fa_IR: وضعیت تکمیل پروفایل

en: Public announcements
fa_IR: اطلاعیه های عمومی

en: Purchased courses
fa_IR: دوره های خریداری شده

en: Quick access
fa_IR: دسترسی سريع

en: Read
fa_IR: خوانده شده

en: Receiver
fa_IR: گیرنده

en: Recent Tickets
fa_IR: تیکت های اخیر

en: Recipient Email
fa_IR: ایمیل گیرنده

en: Recovery
fa_IR: بازیابی

en: Recovery password
fa_IR: بازیابی رمز عبور

en: Red
fa_IR: قرمز

en: Redirect To the Dashbaod Wordpress
fa_IR: انتقال  به پیشخوان وردپرس بعد از ورود

en: Redirect To the WordPress Dashbaod after logging in
fa_IR: هدایت کاربر به صفحه دلخواه پس از ورود

en: Redirect WordPress login
fa_IR: ریدایرکت ورود وردپرس

en: Redirect the user to the desired page after Registration
fa_IR: هدایت کاربر به صفحه دلخواه پس از ثبت نام

en: Redirect the user to the desired page after logging in
fa_IR: هدایت کاربر به صفحه دلخواه پس از ورود

en: Redirect woocommerce Tank you page
fa_IR: ریدایرکت صفحه تشکر ووکامرس

en: Redirect woocommerce account page
fa_IR: ریدایرکت حساب کاربری ووکامرس

en: Redirect woocommerce login
fa_IR: ریدایرکت ورود ووکامرس

en: Redirect your previous authentication and account page.
fa_IR: برای اینکه پنل کاربری نیروب جایگزین  ورود وردپرس یا ووکامرس شما شود کافیست گزینه ها زیر را به دلخواه انتخاب کنید.
    ( توصیه میشود این کار را انجام دهید مگر اینکه بخواهید ورود و ثبت نام خود را با افزونه دیگری تنظیم کنید. )

en: Redirections
fa_IR: ریدایرکت ها

en: Redirects
fa_IR: ریدایرکت ها

en: Referral code
fa_IR: کد معرف

en: Refunded
fa_IR: بازگشت خورده

en: Refunded Orders
fa_IR: سفارشات بازگشت خورده

en: Register
fa_IR: عضویت

en: Register or Login
fa_IR: ثبت نام یا ورود

en: Registered
fa_IR: عضو شده

en: Registration
fa_IR: عضویت

en: Remaining time:
fa_IR: زمان باقیمانده:

en: Remove wordpress admin bar
fa_IR: حذف نوار مدیریت وردپرس

en: Repeatable custom menu
fa_IR: منوی سفارشی تکرار شونده

en: Resend
fa_IR: ارسال مجدد

en: Reset Password
fa_IR: بازیابی رمز عبور

en: Reset Password Nirweb
fa_IR: بازیابی رمز عبور نیروب

en: Restrict Content
fa_IR: محدود کردن محتوا

en: Restrict Content (Nirweb Panel)
fa_IR: محدودیت برای اعضا (پنل نیروب)

en: SMS Send Failed
fa_IR: مشکل در ارسال پیامک

en: SMS authentication
fa_IR: ثبت نام پیامکی

en: SMS server
fa_IR: سرویس دهنده پیامک

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save Setting
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Save address
fa_IR: ذخیره آدرس

en: Save changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save chats in database
fa_IR: ذخیره چت ها در دیتابیس

en: Saved successfully
fa_IR: با موفقیت ذخیره شد

en: Second column
fa_IR: ستون دوم

en: Second custom menu
fa_IR: منوی سفارشی دوم

en: Second extra box
fa_IR: جعبه اضافی دوم

en: See all
fa_IR: نمایش همه

en: Select Authentication Layout Page
fa_IR: انتخاب طرح صفحه احراز هویت

en: Select Image Please
fa_IR: لطفا یک تصویر انتخاب نمایید

en: Select Page
fa_IR: انتخاب برگه

en: Select Page Login and Register
fa_IR: انتخاب برگه ورود و عضویت

en: Select Page Panel
fa_IR: لطفا یک برگه انتخاب نمایید

en: Select Page for After Admin Message And Ticket
fa_IR: انتخاب برگه برای محتوا برای بخش بعد از پیام مدیر و تیکت ها

en: Select Page for After Extra Box
fa_IR: انتخاب برگه برای محتوا بعد از باکس اضافی

en: Select Page for After Four Box
fa_IR: انتخاب برگه برای محتوا بعد از چهار باکس

en: Select Page for After Last Post
fa_IR: انتخاب برگه برای محتوا برای بخش بعد از نوشته ها

en: Select Page for After Last Product
fa_IR: انتخاب برگه برای محتوا برای بخش بعد از محصولات

en: Select Page for After Slider
fa_IR: انتخاب برگه برای محتوا بعد ازاسلایدر

en: Select Recaptcha Theme
fa_IR: انتخاب ظاهر ری کپچا

en: Select Recaptcha Version
fa_IR: انتخاب ظاهر ری کپچا

en: Select SMS server
fa_IR: انتخاب سرویس دهنده

en: Select a field to show the display Name
fa_IR: انتخاب فیلد نام نمایشی در پنل

en: Select a page for content
fa_IR: انتخاب برگه برای محتوای بخش محتوا در پیشخوان

en: Select an image please
fa_IR: لطفا یک تصویر انتخاب نمایید

en: Select an option
fa_IR: یک گزینه را انتخاب کنید

en: Select blog address
fa_IR: انتخاب آدرس وبلاگ

en: Select blog address to view all posts in dashboard page
fa_IR: انتخاب آدرس وبلاگ برای دکمه نمایش همه در داشبورد

en: Select page
fa_IR: انتخاب برگه

en: Select recaptcha version
fa_IR: انتخاب ورژن ری کپچا

en: Select the role
fa_IR: لطفا یک نقش انتخاب نمایید

en: Send Request
fa_IR: ارسال درخواست

en: Sender
fa_IR: فرستنده

en: Sending Date
fa_IR: تاریخ ارسال

en: Sending request ...
fa_IR: ارسال درخواست

en: Set up a free support system
fa_IR: راه اندازی سیستم پشتیبانی رایگان

en: Set up my account page
fa_IR: ساخت و راه اندازی برگه پنل کاربری

en: Set up my authentication page
fa_IR: ساخت و راه اندازی برگه احراز هویت

en: Setting
fa_IR: تنظیمات اپلیکیشن

en: Setting panel
fa_IR: تنظیمات پنل

en: Shipping address
fa_IR: آدرس برای ارسال بار

en: Shop
fa_IR: فروشگاه

en: Shortcode:
fa_IR: کد کوتاه:

en: Shortcode: You can use this shortcode in the template to create a login button with the ability to change the text after login. For example, use this shortcode in your template header.
fa_IR: کدکوتاه: با استفاده از این کد کوتاه می توانید در قالب یک دکمه ورود با قابلیت تغییر متن پس از ورود ایجاد کنید. به عنوان مثال، از این کد کوتاه در هدر قالب خود استفاده کنید.

en: Show only in the profile editing section
fa_IR: نمایش فقط در بخش ویرایش حساب کاربری

en: Sidebar
fa_IR: سایدبار

en: Sign out
fa_IR: خروج

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Slider
fa_IR: اسلایدر

en: Slider pagination
fa_IR: نمایش صفحه بندی اسلایدر

en: Social Networks
fa_IR: شبکه های اجتماعی

en: Social Networks List
fa_IR: شبکه های اجتماعی

en: Something goes wrong please try again.
fa_IR: چیزی اشتباه شده است لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Sort Dashboard
fa_IR: چیدمان داشبورد

en: Sort Menu Item
fa_IR: چیدمان منو

en: Sort Rows
fa_IR: چیدمان ردیف ها

en: Start a new game?
fa_IR: آیا بازی جدید شروع شود؟

en: Sub Title
fa_IR: زیر عنوان

en: Subtitle of authentication
fa_IR: زیر عنوان برای احراز هویت

en: Subtitle of password reset
fa_IR: زیر عنوان برای بازیابی رمز عبور

en: Successful
fa_IR: موفقیت آمیز

en: Support Ticket
fa_IR: تکیت پشتیبانی

en: Support number
fa_IR: شماره پشتیبانی

en: Switch theme does not work
fa_IR: سوییچ تغییر حالت دارک و روشن کار نمیکند

en: Talk to ChatGPT
fa_IR: گفتگو با هوش مصنوعی

en: Tell Me
fa_IR: پشتیبانی

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Box 1
fa_IR: متن باکس اول

en: Text Box 2
fa_IR: متن باکس دوم

en: Thanks! Your license activated successfully.
fa_IR: با تشکر! مجوز شما با موفقیت فعال شده است.

en: The code is incorrect
fa_IR: کد وارد شده صحیح نمی باشد

en: The current password is empty
fa_IR: رمز عبور فعلی خالی است

en: The current password is incorrect
fa_IR: کلمه عبور فعلی اشتباه است

en: The email does not belong to this order
fa_IR: ایمیل به این سفارش تعلق ندارد

en: The email field could not be empty
fa_IR: فیلد ایمیل نمیتواند خالی باشد

en: The email you placed the order with
fa_IR: ایمیلی که سفارش را با ان قرار داده اید

en: The last purchased products
fa_IR: اخرین محصولات خریداری شده

en: The national code is wrong
fa_IR: کد ملی اشتباه است

en: The new password is empty
fa_IR: رمز عبور جدید خالی است

en: The old password is invalid
fa_IR: رمز عبور پیشین نامعتبر می باشد

en: The order number is available in your email.
fa_IR: شماره سفارش در ایمیل شما موجود است.

en: The previous code is valid
fa_IR: کد قبلی معتبر است

en: The referral code is invalid. If you don't have a referral code leave this field blank.
fa_IR: کد معرف نامعتبر است. اگر کد معرف ندارید این فیلد را خالی بگذارید.

en: The selected panel must be the same as the authentication panel
fa_IR: پنل انتخاب شده باید همان پنل احراز هویت باشد

en: The text of the rules of membership in the website
fa_IR: متن قوانین عضویت در وب سایت

en: The verification code has expired
fa_IR: کد تأیید منقضی شده است

en: The verification code is incorrect
fa_IR: کد تأیید نادرست است

en: The verification code is incorrect, please check again.
fa_IR: کد تأیید نادرست است، لطفا دوباره بررسی کنید.

en: The verification code is invalid
fa_IR: کد تایید نامعتبر می باشد

en: There is no changelog available.
fa_IR: هیچ تغییری در دسترس نیست.

en: There is something wrong with your %s license. please check it.
fa_IR: با مجوز %s چیزی اشتباه شده است. لطفا آن را چک کنید.

en: There was a problem sending the Email.
fa_IR: مشکلی در ارسال ایمیل وجود داشت.

en: There was a problem sending the SMS
fa_IR: مشکلی در ارسال SMS وجود داشت.

en: There was a problem sending the SMS, please try again.
fa_IR: یک مشکل در ارسال SMS وجود دارد، لطفا دوباره سعی کنید.

en: There was a problem sending the SMS.
fa_IR: مشکلی در ارسال SMS وجود داشت.

en: There was a problem sending the email
fa_IR: مشکلی در ارسال ایمیل وجود داشت.

en: There was an error in the login and membership process
fa_IR: در فرآیند ورود و عضویت خطایی رخ داد

en: There was an error sending the code . Please try again in a few minutes
fa_IR: خطایی در ارسال کد رخ داده است لطفا چند دقیقه دیگر مجدد تلاش نمایید

en: There was an error sending the email. Please try again in a few minutes
fa_IR: خطایی در ارسال ایمیل رخ داده است لطفا چند دقیقه دیگر مجدد تلاش نمایید

en: Third custom menu
fa_IR: منوی سفارشی سوم

en: This element is not available in the free version
fa_IR: این عنصر در نسخه رایگان موجود نیست

en: This favicon is displayed only for login pages and user panel
fa_IR: این فاوآیکون فقط در صفحات ورود و عضویت و پنل کاربری نمایش داده میشود.

en: This feature can only be applied to the login shortcode. It is also not possible to add additional sections in this case.
fa_IR: این امکان فقط بر روی کد کوتاه ورود قابل اجرا می باشد. ضمناً امکان افزودن بخش های اضافی در این حالت وجود ندارد.

en: This feature is disabled in the free version
fa_IR: این ویژگی در نسخه رایگان غیرفعال است

en: This is not an allowed file type.
fa_IR: فایل انتخابی نامعتبر می باشد.

en: This is the content of the lock screen, which you must enable in the page editor so that users who are not logged in can see this content
fa_IR: این محتوای صفحه قفل است که باید آن را در ویرایشگر برگه ها فعال کنید تا کاربرانی که وارد نشده‌اند این محتوا را ببینند.

en: This section helps you lock the user panel for users who did not enter their mobile number. Users must enter their number and confirm it
fa_IR: این بخش به شما کمک می کند تا پنل کاربری را برای کاربرانی که شماره موبایل خود را وارد نکرده اند قفل کنید. کاربران باید شماره خود را وارد کرده و آن را تایید کنند

en: Ticket
fa_IR: تیکت

en: Tickets
fa_IR: تعداد تیکت

en: Time to join the site
fa_IR: زمان پیوستن به سایت

en: Time to send
fa_IR: زمان ارسال

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Box 1
fa_IR: عنوان باکس اول

en: Title Box 2
fa_IR: عنوان باکس دوم

en: Title of authentication
fa_IR: عنوان برای احراز هویت

en: Title of password reset
fa_IR: عنوان برای بازیابی رمز عبور

en: To access this section, you need to confirm your mobile number
fa_IR: برای دسترسی به این قسمت نیاز است که شماره همراه خود را تایید نمایید

en: To activate, please enter your license
fa_IR: برای فعال سازی لایسنس خود را وارد کنید.

en: To configure settings for email registration
fa_IR: تنظیم این قسمت بسیار ساده است. کافیست در تنظیمات افزونه پنل کاربری نیروب در منو احراز هویت بخش تنظیمات ایمیلی ، تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید.
    توجه داشته باشید که حتما عنوان و محتوای ایمیل های خود را در این قسمت وارد کنید.

en: To configure settings for sms registration click %s to learn more.
fa_IR: برای تنظیم این قسمت نیاز به کمی دقت است! از آنجایی که اکثر کاربران در این قسمت دچار ابهاماتی میشوند ما برای شما یک فیلم آموزشی کوتاه تهیه کرده ایم و اکیدا توصیه میکنیم قبل از هرکاری چند دقیقه وقت گذاشته و این فیلم آموزشی را ببینید.
    برای مشاهده فیلم آموزشی %s کلیک کنید.

en: To fully use the site's features, please complete your profile.
fa_IR: برای استفاده کامل از ویژگی های سایت، لطفا نمایه خود را تکمیل کنید.

en: To get started, first install NirWallet plugin.
fa_IR: برای شروع، ابتدا افزونه نیروالت را نصب کنید.

en: To send a text message, enter the authentication section and enter the fields related to the selected panel from the registration tab.
fa_IR: برای ارسال پیامک وارد قسمت احراز هویت شده و از سربرگ ثبت نام فیلدهای مربوط به پنل انتخابی را وارد کنید.

en: To set up pages in WPYar panel click buttons below, if you've already created them, just skip this step.
fa_IR: خوش آمدید! در اولین قدم باید برگه های پنل کاربری تنظیم شود. اکنون این کار بسیار آسان است و فقط کافیست بر روی دکمه های زیر کلیک کنید.
    اگر قبلا این برگه ها تنظیم شده است فقط از این مرحله رد شوید.

en: To track your order, please enter your order number and email address in the boxes below and press the track button. The order number is provided to you through the receipt and email sent to you.
fa_IR: برای پیگیری سفارش خود، لطفا شماره سفارش و ادرس ایمیل خود را در جعبه های زیر وارد کنید و دکمه مسیر را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیل ارسال شده به شما ارائه می شود.

en: To use the free panel support system, please install our dedicated and free plugin using the button below
fa_IR: برای استفاده از سیستم پشتیبانی رایگان پنل لطفا با استفاده از دکمه زیر افزونه اختصاصی و رایگان ما را نصب نمایید

en: To use the site facilities, enter the national code of this mobile number.
fa_IR: برای استفاده از امکانات سایت، کد ملی این شماره همراه را وارد کنید.

en: Total:
fa_IR: مجموع :

en: Tracking
fa_IR: ردیابی

en: Transaction list
fa_IR: تراکنش ها

en: Transactions
fa_IR: تراکنش ها

en: Transfer Wallet
fa_IR: انتقال کیف پول

en: Transfer money from wallet
fa_IR: انتقال کیف پول

en: Try again
fa_IR: شروع مجدد

en: Type
fa_IR: نوع

en: Undo
fa_IR: بازگشت

en: Undo the current move?
fa_IR: آیا اطمینان دارید؟

en: Unknown
fa_IR: نامشخص

en: Unknown update checker status "%s"
fa_IR: وضعیت بررسی ناشناس به روزرسانی "%s"

en: Unread
fa_IR: خوانده نشده

en: Unread Notification
fa_IR: اعلان خوانده نشده

en: Unread private message
fa_IR: پیام شخصی خوانده نشده

en: Update
fa_IR: به روز رسانی

en: Use nirgpt api key
fa_IR: استفاده از کلید api nirgpt

en: Use this when the login form does not display at checkout.
fa_IR: زمانی که فرم ورود به سیستم در هنگام تسویه حساب نمایش داده نمی شود، از این استفاده کنید.

en: User Icons
fa_IR: آیکون های کاربری

en: User Meta Name
fa_IR: نام یوزر متا

en: User Panel
fa_IR: پنل کاربری نیروب

en: User account
fa_IR: پنل کاربری

en: User not found
fa_IR: کاربری یافت نشد

en: User panel authentication
fa_IR: احراز هویت پنل کاربری

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Username cannot be empty
fa_IR: این فیلد نمیتواند خالی باشد

en: Validity period of the verification code in minutes
fa_IR: مدت زمان اعتبار کد تایید به دقیقه

en: Version 2
fa_IR: ورژن 2

en: Version 3
fa_IR: ورژن 3

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View Date
fa_IR: تاریخ مشاهده

en: View Details and Downloads
fa_IR: مشاهده جزئیات و دانلود

en: View details
fa_IR: مشاهده جزئیات

en: View message number
fa_IR:  مشاهده پیام شماره

en: View the tutorial
fa_IR: مشاهده آموزش

en: Visit https://console.cloud.google.com to get the following
fa_IR: برای دریافت موارد زیر به https://console.cloud.google.com مراجعه کنید

en: Wallet
fa_IR: کیف پول

en: Wallet topup
fa_IR: افزایش اعتبار

en: Wallet transfer
fa_IR: انتقال کیف پول

en: Warning: The use of this element is not recommended for sites with high orders
fa_IR: هشدار: استفاده از این عنصر برای سایت هایی با سفارشات بالا توصیه نمی شود

en: Wizard
fa_IR: راه اندازی سریع

en: You are loading
fa_IR: برای پرداخت آنلاین و افزایش موجودی کیف پول آنلاین به مقدار

en: You can change the display name in the user panel
fa_IR: می توانید نام نمایشی را در پنل کاربری تغییر دهید

en: You can choose the color theme of your panel in this section.
fa_IR: شما می توانید موضوع رنگ پانل خود را در این بخش انتخاب کنید.

en: You can hide the WordPress admin bar at the top of the pages for users
fa_IR: شما میتوانید نوار مدیریت وردپرس در بالای صفحات را برای کاربران مخفی کنید. (ووکامرس این کار را انجام میدهد)

en: You can make the membership mandatory and users will be faced with the following content on the login page before entering the order information page
fa_IR: می توانید عضویت قبل از خرید را اجباری کنید و کاربران قبل از ورود به صفحه اطلاعات سفارش به صفحه ورود و عضویت با محتوای زیر برخورد میکنند.

en: You currently have no notifications.
fa_IR: در حال حاضر هیچ اعلانی ندارید.

en: You currently have no orders.
fa_IR: در حال حاضر هیچ سفارشی ندارید.

en: You currently have no personal messages.
fa_IR: در حال حاضر هیچ پیام شخصی ندارید.

en: You do not have the permission to access this section
fa_IR: شما مجوز دسترسی به این بخش را ندارید

en: You have %d unread messages
fa_IR: شما %d  پیام خوانده نشده دارید.

en: You have disabled WordPress Jobs and this is essential for the plugin to work
fa_IR: شما کران جاب وردپرس را غیرفعال کرده اید و این برای کار افزونه ضروری است

en: You have done too much. Please try again later.
fa_IR: شما تعداد زیادی تلاش ناموفق داشته‌اید. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: You have not made any purchases
fa_IR: شما خریدی انجام نداده اید

en: You have not purchased any products yet.
fa_IR: شما هنوز هیچ محصولی خریداری نکرده اید.

en: You have not set up this type of address yet.
fa_IR: شما هنوز هیچ آدرسی ثبت نکرده اید.

en: You have not submitted any tickets yet.
fa_IR: شما هنوز هیچ تیکتی ارسال نکرده اید.

en: You win!
fa_IR: شما بردید!

en: Your Email
fa_IR: ایمیل

en: Your Email or Phone
fa_IR: ایمیل یا شماره تلفن شما

en: Your IP has been blocked due to too many SMS requests
fa_IR: IP شما به دلیل درخواست های SMS بیش از حد مسدود شده است

en: Your National code
fa_IR: کد ملی شما

en: Your Phone
fa_IR: شماره تلفن شما

en: Your Transaction
fa_IR: تراکنش ها

en: Your Username
fa_IR: نام کاربری شما

en: Your account has been suspended.
fa_IR: حساب شما تعلیق شده است.

en: Your captcha has not been verified
fa_IR: کپچای شما تایید نشده است

en: Your email verification code to change your email:{{code}}
fa_IR: کد تأیید ایمیل شما برای تغییر ایمیل:{{code}}

en: Your email verification code to forget your password:{{code}}
fa_IR: کد تایید ایمیل شما برای فراموشی رمز عبور :  {{code}}

en: Your information has been successfully registered and saved.
fa_IR: اطلاعات شما با موفقیت ثبت و ذخیره شده است.

en: Your phone
fa_IR: شماره تلفن شما

en: ago
fa_IR: قبل

en: category private message
fa_IR: دسته بندی پیام شخصی

en: color
fa_IR: رنگ

en: confirm password
fa_IR: تائید گذرواژه

en: custom Css
fa_IR: استایل سفارشی

en: dark
fa_IR: تاریک

en: days
fa_IR: روز

en: default avatar image
fa_IR: تصویر پیش فرض آواتار

en: description
fa_IR: توضیحات

en: display Name
fa_IR: نام نمایشی

en: display box 1
fa_IR: نمایش باکس اول

en: display box 2
fa_IR: نمایش باکس دوم

en: edit
fa_IR: ویرایش

en: edit Gift Coupon
fa_IR: ویرایش کد هدیه

en: edit notification
fa_IR: ویرایش اعلان

en: email format is incorrect
fa_IR: فرمت ایمیل صحیح نمی باشد

en: first custom menu
fa_IR: منوی سفارشی اول

en: four boxes
fa_IR: چهار باکس بالا

en: full width
fa_IR: تمام عرض

en: here
fa_IR: اینجا

en: information changed successfully
fa_IR: اطلاعات با موفقیت تغییر یافت

en: license
fa_IR: کدمجوز

en: light
fa_IR: روشن

en: linked custom menu
fa_IR: منوی سفارشی پیوند داده شده

en: login link for shortCode
fa_IR: لینک ورود برای کد کوتاه

en: medium
fa_IR: متوسط

en: new Gift Coupon
fa_IR: کوپن هدیه جدید

en: new Password
fa_IR: گذرواژه جدید

en: new notification
fa_IR: اعلان جدید

en: nirweb Team
fa_IR: تیم نیر وب

en: notification
fa_IR: اعلانات

en: notification not found
fa_IR: اعلانی یافت نشد

en: notification not found in trash
fa_IR: اعلانی در سطل زباله یافت نشد

en: notifications
fa_IR: اطلاعیه ها

en: or
fa_IR: یا

en: parent
fa_IR: والد

en: password is required
fa_IR: رمز عبور ضروری می باشد

en: phone number
fa_IR: شماره همراه

en: phone number Example: 09123456789
fa_IR: شماره همراه مانند :  09123456789

en: private message categories
fa_IR: دسته بندی پیام شخصی

en: profile changed successfully
fa_IR: حساب کاربری با موفقیت تغییر یافت

en: remove
fa_IR: حذف

en: required
fa_IR: اجباری

en: required the Email
fa_IR: ضروری کردن فیلد ایمیل

en: required the display name field
fa_IR: ضروری کردن فیلد نام نمایشی

en: required the last name field
fa_IR: ضروری کردن فیلد نام خانوادگی

en: required the name field
fa_IR: ضروری کردن فیلد نام

en: required the phone
fa_IR: ضروری کردن فیلد شماره همراه

en: reset setting
fa_IR: پاک کردن همه تنظیمات

en: sample: https://nirwewb.ir/login
fa_IR: برای مثال : https://nirwewb.ir/login

en: search
fa_IR: جستجو

en: search Email
fa_IR: جستجو ایمیل

en: see more
fa_IR: بیشتر ببینید

en: select
fa_IR: باکس کشویی

en: select a menu
fa_IR: انتخاب منو

en: select the role
fa_IR: انتخاب نقش

en: send a private message
fa_IR: ارسال یک پیام خصوصی

en: send email to user
fa_IR: ارسال ایمیل به کاربر

en: send private message
fa_IR: ارسال پیام شخصی

en: send sms to user
fa_IR: ارسال پیامک به کاربر

en: sender
fa_IR: فرستنده

en: strong
fa_IR: قوی

en: subject
fa_IR: موضوع

en: success change Password
fa_IR: رمز عبور با موفقیت تغییر یافت

en: success message
fa_IR: پیغام موفقیت

en: text
fa_IR: متن تک خطی

en: textarea
fa_IR: ناحیه متنی

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
fa_IR: نسخه جدید افزونه %s در دسترس است.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
fa_IR: نمی توان تعیین کرد که آیا به روزرسانی برای %s در دسترس است یا خیر.

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
fa_IR: افزونه %s به روز است.

en: to show the user display name, use : {displayname}
fa_IR: برای نمایش ، نام نمایش کاربر استفاده کنید از   {displayname}

en: too weak
fa_IR: ضعیف

en: two columns
fa_IR: دو ستون

en: upload
fa_IR: بارگذاری

en: upper image of the collapsed sidebar
fa_IR: تصویر بالایی نوار کناری جمع شده

en: upper image of the sidebar
fa_IR: تصویر بالا در سایدبار

en: user already exists
fa_IR: کاربر وجود دارد

en: user panel
fa_IR: پنل کاربری نیروب

en: username is required
fa_IR: نام کاربری ضروری می باشد

en: value is invalid
fa_IR: مقدار نامعتبر است

en: wizard
fa_IR: راه اندازی سریع
